• Firma Profili

  Firma Profili

  Müşteri odaklı, 
  en iyi hizmet anlayışı.

  1996 Yılında Faaliyete başlamıştır.
  Topcon Türkiye Distribütörü.

 • Firma Profili

  Firma Profili

  Müşteri odaklı, 
  en iyi hizmet anlayışı.

  1996 Yılında Faaliyete başlamıştır.
  Topcon Türkiye Distribütörü.

Firma Profili;

Paksoy Teknik Hizmetler ve Tic. Ltd. Şti. arazi ölçüm, hassas konum belirleme, 3boyutlu yersel lazer tarayıcı, mobil haritalama sistemleri,fotogrametrik yazılım – donanım ve diğer haritacılık,mimari cihazların ithalatı ve satışı ile sektöründe dünya liderleri arasında yer alan ve bir Toshiba kuruluşu olan Topcon Corporation firmasının Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğini alarak 1996 yılında faaliyetine başlamıştır. Bunun yanında firmamız İnsansız Hava Araçlarında dünya lider firmalarından Sensefly ve yine dünyada önde gelen kablosuz jeoteknik sensör üretici Senceive firmalarının Türkiye'deki tek yetkili bayisidir. Firmamız ayrıca 3Boyutlu Yersel Lazer Tarayıcı yazılımı olan PointCab ve LupoScan ile İnsansız Hava Aracı değerlendirme yazılımları Virtual Surveyor, AgiSoft, MenciSoftware firmalarınının da temsilciliğini yürütmektedir. Firmamızın faaliyet alanı; arazi ölçüm cihazları, Lazer Tarayıcı cihazları, İnsansız Hava Araçları, Fotogrametrik yazılım-donanım ve Mimari programların ve ilgili yazılımların yurtdışından ithalatı, bunların eğitimlerinin verilmesi ve cihazların teknik servis hizmetinin gerçekleştirilmesidir.

Firmamıza, Kalite yönetim sistemi ISO 9001:2015 gereklerine uygun olarak gelişeceğini ve sürekli iyileştirileceğini beyan eden, müşteriler ve bütün ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren, kendi alanında ilk tse hizmet yeri yeterlilik belgesi, ilk sanayi ve ticaret bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine sahip kuruluş olmanın haklı gururunu taşımakta, profesyonel ekibiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.


Teknik Destek Hattımız
 0312 473 77 22Paksoy Teknik Hizmetler Tic.Ltd. Şti.
Balgat Mah. Ziyabey Cad. 1416 Sok No:24
Çankaya / ANKARA
Tel: 0312 473 77 22  Fax: 0312 473 77 25
Vd: Hitit 7200070299
Tic. Sic. No: Ank./145192
Paksoy Teknik © 1996

> E-mail

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Paylaşımlarımız

> Üyelik

↑ üst